O nas


Kim jesteśmy? 


Jesteśmy zbawionymi chrześcijanami, którzy znaleźli w swoim życiu Chrystusa Jezusa i Boga Ojca, którzy nas i wyrwali z niewoli grzechu.


Jesteśmy ludźmi nowo narodzonymi, nowymi stworzeniami. Bez woli Naszego Zbawcy i bez Ducha Chrystusowego nie odrzucili byśmy używek, marnotrawstwa życia i pożądliwości ciała, które nas odciągały od Stwórcy i Jego drogi miłosierdzia.

[SPRAWDŹ TEŻ: ŚWIADECTWO - ŻYCIE W GNIEWIE TO NIE KONIEC]
[SPRAWDŹ TEŻ: ŚWIADECTWO - DEPRESJA CICHY ZABÓJCA]

Dzisiaj trwamy w żywej społeczności z Bogiem Ojcem i Synem Bożym w modlitwie która jest rozmową jak z najlepszym Przyjacielem a zarazem z Królem. Dzięki Nim dostajemy coraz większe zrozumienie Słowa Bożego.
Dzięki ICH woli możemy się podzielić z innymi tym co dał nam Pan zrozumieć w codziennej relacji którą z Nim mamy.

Nie jesteśmy żadną organizacją religijna, ani nie przynależymy do żadnej z instytucji. Nie popieramy żadnej denominacji.

Sami tworzymy zbór domowy, który obecnie składa się z naszej rodziny (Jarek i Ania z Łodzi), brata (Dominika z Puław) i siostry (Justyny z Kraśnika), jest mały, ale oddany Panu Jezusowi i Ojcu Niebiańskiemu.


Polegamy tylko i wyłącznie na Piśmie Świętym, Naszą podstawą jest żywa relacja z Panem Jezusem. 

Wierzymy, że całe Pismo Święte jest natchnione i strzeżone przez Wszechmogącego Boga.


"Całe Pismo jest natchnione przez Boga i pożyteczne do nauki, do strofowania, do poprawiania, do wychowywania w sprawiedliwości;

Aby człowiek Boży był doskonały, do wszelkiego dobrego dzieła w pełni przygotowany."

II List do Tymoteusza 3:16Jaki jest nasz cel? 

Celem naszej strony, jest głoszenie Słowa Bożego, niesienie ewangelii oraz zwiększenie Waszej wiary w Słowo Boże.

Wskazanie drogi osobom które nie są jeszcze zbawione. 

Zmotywowanie wierzących w podejmowanie działań dla Boga.

Każdy ma jakiś cel, który postawił przed nami Bóg. Powinniśmy go dalej przekazywać, ku wzmocnieniu swojej oraz swoich braci wiary. "Jesteśmy bowiem jego dziełem, stworzeni w Chrystusie Jezusie do dobrych uczynków, które Bóg wcześniej przygotował, abyśmy w nich postępowali."

List do Efezjan 2:10

Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć?Wszystko co chcemy Ci przekazać, odnajdziesz w naszych postach. Zachęcamy do czynnego udziału w dyskusjach, do wyrażania swojego zdania.

Jesteśmy otwarci na wymianę poglądów, jednak prosimy o zachowanie kultury.

Wszystkie nasze spostrzeżenia opieramy na Biblii.
Korzystamy z kilku różnych przekładów Pisma Świętego min. Uwspółcześnionej Biblii Gdańskiej i Biblii Gdańskiej w systemie STRONG, Tysiąclecia, Nowej Biblii Gdańskiej, Dosłowny Przekład Nowego i Starego Przymierza EIB

Jeśli chcesz poznać nas lepiej, zachęcamy również do rozmów prywatnych. Wystarczy tylko do nas napiszesz na adres mailowy :)

Możesz też sam wysłać do nas maila na adres: duchowepogotowielodz@gmail.comBrak komentarzy: